Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    11 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Praca.pl Praca Podkarpackie Żołynia Kierownik Warsztatu Mechanicznego Żołynia
Kierownik warsztatu samochodów ciężarowych

PPHU KOMA MARIUSZ KOT
Żołynia
praca stacjonarna
1343 dni temu

Firma P.P.H.U. KOMA MARIUSZ KOT zatrudni kierownika warsztatu samochodów ciężarowych.

Miejsce pracy: Żołynia
Zakres obowiązków:
  • koordynowanie napraw/przeglądów
  • dbanie o stan techniczny taboru firmy
  • obsługa magazynu części
  • ewidencjonowanie napraw
  • rozdzielanie zadań dla mechaników
  • raportowanie o stanie prowadzonych zleceń
Wymagania:
  • mile widziana znajomość angielskiego
  • kreatywność
  • odpowiedzialność
Oferujemy:
  • pewną i stałą pracę
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych