Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik warsztatu

P.P.H.U STAR SAN DUO DOMINIK PATER
Starachowice
praca stacjonarna
1787 dni temu

Ogłoszenie numer: 2466761, z dnia 2019-06-03

PPHU Star San Duo specjalizuje się w remontach, modernizacji i sprzedaży samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych, żurawi, podnośników, autobusów oraz sprzętu inżynieryjnego dla potrzeb rynku cywilnego oraz Sił Zbrojnych RP. Firma działa od roku 2002 jako podmiot mający w swoim zamiarze sprostać dużemu zapotrzebowaniu rynku na usługi napraw oraz dostaw pojazdów specjalistycznych.

Miejsce pracy: Starachowice

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pracą podległego personelu obejmująca 30 pracowników (min. mechaników ,elektryków blacharzy i lakierników.
  • Realizacja celów jakościowych i sprzedażowych Serwisu,
  • Bieżące planowanie napraw i organizacja pracy podległego zespołu w sprawnym usuwaniu usterek.
  • Organizacja i nadzór nad właściwym przebiegiem obsługi pojazdów,
  • Koordynacja napraw pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta pojazdów,
  • Raportowanie działalności Serwisu do Zarządu firmy zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy,
  • Ustanawianie celów, nadzór i kontrola pracy podległych Pracowników, a w szczególności czasu i jakości pracy,
  • Dbanie o infrastrukturę techniczną i poziom wiedzy Pracowników,
  • Realizacja procesu Serwisu samochodów zasad i procedur firmy, a w szczególności: właściwe diagnozowanie usterek w pojeździe,
  • Dbanie o jakość, terminowość i efektywność napraw pojazdów,
  • Właściwe organizowanie czasu przeglądów i/lub napraw,
  • Zarządzanie pracą Serwisu celem uzyskania pożądanych wskaźników,
  • Dbałość o jakość, wynik i czystość przeglądów i napraw zlecanych przez klientów Serwisu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym (średnie w przypadku długiego stażu i doświadczenia na podobnym stanowisku),
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Szeroka wiedza i doświadczenie w zakresie naprawy pojazdów ciężarowych ,specjalnych i maszyn budowlanych.
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Systematyczność i zdolności organizacyjne,
  • Dyspozycyjność i zaangażowania w pracę,
  • Dbanie o wizerunek Firmy,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i nie unikania konsekwencji,
  • Umiejętność motywowania ludzi i egzekwowania postawionych zadań,
  • Umiejętność komunikacji i negocjacji z klientem,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.