Najnowsze oferty pracy

  • Manager Produkcji Spożywczej

    "GOM" Owczarek Sp. k.   opolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Kamieńsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 godz.
    Zakres obowiązków: Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów; Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych; Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Smart - HR
Kluczbork
praca stacjonarna
1598 dni temu

SMART – HR jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy produkcyjnej świadczącej usługi dla międzynarodowych podmiotów z branży automotive, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Zarządzanie i nadzór nad pracą zakładu w oparciu o przyjęte plany produkcyjne,
  • Przygotowanie budżetu i dbanie o optymalizację produkcji, koordynowanie i kontrolę wydajności produkcji i terminowości zleceń,
  • Nadzór nad przestrzeganiem norm w zakresie bezpieczeństwa, jakości i standardów produkcji,
  • Ścisłą współpracę z kierownikami innych działów,
  • Współpracę z zagranicznymi klientami firmy oraz raportowanie wyników pracy do zarządu.
Od kandydatów na to stanowisko wymagamy:
  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej dla branży Automotive,
  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomości narzędzi jakości – FMEA, APQP, Flow Chart, Control Plan, wymagania norm ISO, szkolenia z zakresu parametrów procesu 5S, 8D, Kaizen,
  • Umiejętności zarządzania podległym personelem, samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji, bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowymi benefitami (prywatna opieka medyczna),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz realne możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Przyjazną atmosferę pracy i komfortowe warunki pracy.