Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Senior Project Manager Wrocław
Kierownik Zespołu Zarządzania Projektami (PMO)

Talent IN
Wrocław
praca stacjonarna
1393 dni temu

Naszym Klientem jest innowacyjna, szybko rozwijająca się firma, która już od kilkunastu lat kreuje trendy na polskim rynku. Organizacja, którą tworzą ludzie z pasją, fachowcy stawiający na najwyższą jakość, zorientowani na wsparcie i dbający o ciągły rozwój.

Obecnie, aby wzmocnić jej dział zarządzania projektami, poszukujemy osoby rozumiejącej priorytety biznesowe, samodzielnej z silną motywacją dążenia do wyznaczonego celu i umiejętnością podejmowania właściwych decyzji. Profesjonalnego lidera, który będzie potrafił zmotywować zespół.

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Kierowanie oraz rozwijanie podległego zespołu Project Managerów
  • Zarządzanie portfelem projektów
  • Prowadzenie cyklicznych przeglądów projektów, prezentowanie portfolio projektów, postępów w ich realizacji oraz dawanie rekomendacji dla kadry kierowniczej
  • Rozwijanie standardów zarządzania projektami w organizacji
  • Ścisłą współpracę z biznesem w ramach realizowanych projektów
  • Zarządzanie dostawcami usług IT
  • Ścisłą współpracę z zespołami programistów
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze PMO
  • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Umiejętności i doświadczenie w zarządzaniu relacjami z dostawcami usług IT
  • Doskonałą znajomość metodologii i narzędzi zarządzania projektami (Agile, PMI, Waterfall)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz umiejętność rozumienia potrzeb Biznesu
  • Znajomość narzędzi wspierających zarządzanie projektami, w szczególności JIRA, Powerpoint, MS Project, MS Excel
  • Biegłość w tworzeniu i prezentowaniu raportów dla kierownictwa wyższego szczebla
  • Certyfikaty z zakresu zarządzania projektami będą dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej i innowacyjnej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze zarządzania projektami
  • Pracę w doświadczonym zespole i organizacji o przyjaznym środowisku i wysokiej kulturze współpracy
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta Multisport