Kierownik Zespołu Zarządzania Projektami (PMO)

Talent IN

Wrocław

5 dni temu

Naszym Klientem jest innowacyjna, szybko rozwijająca się firma, która już od kilkunastu lat kreuje trendy na polskim rynku. Organizacja, którą tworzą ludzie z pasją, fachowcy stawiający na najwyższą jakość, zorientowani na wsparcie i dbający o ciągły rozwój.

Obecnie, aby wzmocnić jej dział zarządzania projektami, poszukujemy osoby rozumiejącej priorytety biznesowe, samodzielnej z silną motywacją dążenia do wyznaczonego celu i umiejętnością podejmowania właściwych decyzji. Profesjonalnego lidera, który będzie potrafił zmotywować zespół.

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Kierowanie oraz rozwijanie podległego zespołu Project Managerów
  • Zarządzanie portfelem projektów
  • Prowadzenie cyklicznych przeglądów projektów, prezentowanie portfolio projektów, postępów w ich realizacji oraz dawanie rekomendacji dla kadry kierowniczej
  • Rozwijanie standardów zarządzania projektami w organizacji
  • Ścisłą współpracę z biznesem w ramach realizowanych projektów
  • Zarządzanie dostawcami usług IT
  • Ścisłą współpracę z zespołami programistów
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze PMO
  • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Umiejętności i doświadczenie w zarządzaniu relacjami z dostawcami usług IT
  • Doskonałą znajomość metodologii i narzędzi zarządzania projektami (Agile, PMI, Waterfall)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz umiejętność rozumienia potrzeb Biznesu
  • Znajomość narzędzi wspierających zarządzanie projektami, w szczególności JIRA, Powerpoint, MS Project, MS Excel
  • Biegłość w tworzeniu i prezentowaniu raportów dla kierownictwa wyższego szczebla
  • Certyfikaty z zakresu zarządzania projektami będą dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej i innowacyjnej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze zarządzania projektami
  • Pracę w doświadczonym zespole i organizacji o przyjaznym środowisku i wysokiej kulturze współpracy
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta Multisport
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

Talent IN sp. z o.o.

Talent IN to połączenie sił i doświadczeń ludzi, którzy od 20 lat pracują i zarządzają a dodatkowo łączy ich wspólna historia zawodowa. Talent IN łączy doświadczenia pracy na stanowiskach zarządczych, sprzedażowych i finansowych.

Świadczymy usługi w obszarze HR bo od dłuższego czasu obserwujemy jak trudno znaleźć talenty dopasowane do rozwijających się organizacji. Potrafimy patrzeć na potrzeby Klientów również z ich perspektywy. Do niedawna sami te potrzeby zaspokajaliśmy pozyskując członków swoich zespołów do firm, którymi zarządzaliśmy. Potrafimy zaprojektować i wdrożyć działania mające na celu pozyskanie najlepszych kandydatów gotowych do pełnienia ról w firmach naszych Klientów.