Swipe left or right
to go to next or previous job

Konstruktor w dziale narzędziowni

PGB Human Resources

Okolice wrocławia (20 km na południowy zachód)

883 days ago

Agencja Personalna PGB HR dla jednego ze swoich klientów – producenta
wyrobów metalowych dla branży automotive – poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Okolice wrocławia (20 km na południowy zachód)
Nr ref.: K_0716_J_I
Opis stanowiska:
  • projektowanie narzędzi tłocznych, tłoczników, wykrojników, przyrządów postępowych oraz sprawdzianów,
  • opracowywanie procesów technologicznych dotyczących projektów produkcyjnych,
  • wdrażanie nowych projektów, udział w próbach i testach urządzeń,
  • wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych pod względem technicznym, ekonomicznym i jakościowym,

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu tłoczników, wykrojników, przyrządów postępowych oraz sprawdzianów – warunek konieczny,
  • doświadczenie w projektowaniu w programach 3D,
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej zajmującej się tłoczeniem elementów metalowych (branże AGD i automotive),
  • znajomość zagadnień tłoczenia metali,
  • bardzo dobra znajomość programu Solid Works,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość j. włoskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie Podstawowe+premie od obecności,
  • Służbowy komputer, telefon,
  • Szkolenia,
  • Jednozmianowy czas pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ENGINEERING and INDUSTRY

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w inżynierii i przemyśle
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com

Get to know the position: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Job Konstruktor

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (830)
Wałbrzych (54)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (206)
Toruń (119)
Lubelskie:
Lublin (201)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (57)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (2060)
Radom (110)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (158)
Nysa (63)