Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Konsultant / Architekt SAP CO

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, Warszawa
praca stacjonarna
3945 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2-10-20742/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultanta lub Architekta SAP CO do nowego Center of Excellence w Warszawie.

Do zadań na tym stanowisku będzie należało:
- udział w projektach wdrożeniowych w spółkach grupy na całym świecie;
- kreowanie nowych rozwiązań funkcjonalnych i technicznych zgodnie ze specyfikacją;
- bliska współpraca z członkami zespołu projektowego w celu zweryfikowania najbardziej optymalnego rozwiązania technologicznego;
- konfiguracja SAP zgodnie z wymogami projektu.
Wymagania:
- minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w SAP CO na stanowisku konsultanta lub architekta, aktywny udział w przynajmniej 2 pełnych projektach wdrożeniowych od fazy projektowej poprzez testy i szkolenia użytkowników;
- w przypadku stanowiska Architekta wymagana jest dobra znajomość zagadnień z obszary SAP FI tj. General Ledger, Accounts Payable, Accounts Receivable, Asset Accounting, VAT;
- bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
- dyspozycja do wyjazdów służbowych (ok. 30% czasu pracy w zależności od fazy projektu).
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku;
- udział w projekcie wdrażania systemu SAP w wewnętrznych strukturach firmy;
- umowa o pracę.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word w języku angielskim z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/it/