Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Koordynator pracy warsztatu

"BYŚ" Wojciech Byśkiniewicz

Warszawa

686 days ago

Firma zajmująca się odbiorem i przetwarzaniem odpadów, utrzymaniem ulic i placów, działająca od 1993 roku, zatrudniająca około 250 pracowników, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Nadzorowanie realizacji zleceń serwisowych (przyjmowanie oraz zamykanie zleceń dla pojazdów ciężarowych w programie Optima),
  • Koordynacja pracy zespołu mechaników,
  • Nadzór nad gospodarką magazynową narzędzi,
  • Ścisła współpraca z magazynem w sprawie części do samochodów ciężarowych,
  • Dokonywanie zamówień części samochodów ciężarowych oraz narzędzi,
  • Prowadzenie raportów, statystyk efektywności pracy  mechaników.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość zasad budowy samochodów,
  • Doświadczenie,
  • Dobra obsługa komputera,
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki pracy,
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej.

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Explore

Firma zajmująca się odbiorem i przetwarzaniem odpadów, utrzymaniem ulic i placów, działająca od 1993 roku, zatrudniająca około 250 pracowników.

Get to know the position: Kierownik Warsztatu Mechanicznego

Kierownik warsztatu mechanicznego zajmuje się koordynowaniem i nadzorowaniem prac, prowadzonych na terenie warsztatu mechanicznego. Kierownik organizuje i kontroluje prace podległego personelu pracowników warsztatu, a także opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające nie tylko zmaksymalizować wydajność, prowadzonych w obrębie warsztatu działań, lecz także zapewnić bezpieczeństwo wszystkich pracownikom, zaangażowanym w jego ...
Kierownik Warsztatu Mechanicznego Job Kierownik Warsztatu Mechanicznego

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (55)
Legnica (130)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (275)
Chełm (59)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (879)
Tarnów (73)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2254)
Radom (178)
Płock (86)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (71)