Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Kosmetolog Łódź
Kosmetolog do kliniki medycyny estetycznej

Sztuka i Estetyka
Łódź
praca stacjonarna
1894 dni temu

Ogłoszenie numer: 2266652, z dnia 2019-02-08

Sztuka i Estetyka to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi, gdzie w przyjaznym otoczeniu oraz pod okiem specjalistów z dziedziny kosmetyki, kosmetologii, medycyny estetycznej i chirurgii spełniamy Państwa życzenia związane z pielęgnacją urody, a także zwalczaniem skutków starzenia się ciała. Dysponujemy profesjonalną kadrą Pracowników o sprawdzonych kwalifikacjach i doświadczeniu popartym wieloletnią praktyką zawodową, a także nowoczesnym sprzętem kosmetycznym i medycznym – wszystko po to, by zapewnić skuteczność i długotrwałe efekty naszych zabiegów.
Gwarantujemy miłą atmosferę, dyskrecję i indywidualne podejście do Państwa potrzeb.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Do naszego Zespołu poszukujemy dynamicznego i ambitnego Kosmetologa, któremu powierzymy obsługę naszych Klientów. Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej
  • dbałość o utrzymywanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami
  • prowadzenie dokumentacji Klientów Kliniki
  • udział w pozyskiwaniu nowych Klientów Kliniki
  • reprezentacja i wykonywanie zabiegów na imprezach zewnętrznych sponsorowanych przez Klinikę
  • wykonywanie zabiegów na wyjazdach we współpracy z naszymi Partnerami
  • dbanie o tworzenie pozytywnego wizerunku Kliniki
  • stałe poszerzanie wiedzy i podnoszenie kompetencji zawodowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana uczelnia UM)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 12 miesięcy)
  • ambicja, samodzielność i pasja w wykonywaniu pracy
  • umiejętności interpersonalne i handlowe
  • dokładność i sumienność
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze, w profesjonalnym środowisku pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się
  • umowę o pracę, zlecenie lub umowę o współpracy
  • wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • umowę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość awansu finansowego
  • szkolenia