Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

Gravitan Poland Sp. z o.o.
mazowieckie, Raszyn / k. Warszawy
praca stacjonarna
1912 dni temu

Ogłoszenie numer: 2258998, z dnia 2019-01-21

Gravitan Beauty Clinics to wyjątkowe miejsce, w którym odzyskasz młodość, zdrowie i świetne samopoczucie. Posiadamy doskonały sprzęt i wyjątkowe aranżacje wnętrz z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Ogromnym atutem jest lokalizacja 20 minut od centrum Warszawy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko kosmetolog/kosmetyczka/ stylistka paznokci

Kosmetolog

Miejsce pracy: mazowieckie, Raszyn / k. Warszawy

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie konsultacji oraz wykonywanie profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało w oparciu o najwyższe standardy jakościowe z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, stóp i paznokci
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • dbanie o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe – kosmetologiczne
  • doświadczenie w wykonywaniu zabiegów
  • dbanie o standardy
  • profesjonalizm i doskonały kontakt z klientem
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • dobre warunki finansowe oraz system prowizyjny
  • pracę w systemie zmianowym
  • pracę w młodym i rozwijającym się zespole
  • pracę w przyjaznym środowisku
  • bezpłatne korzystanie z siłowni Gravitan