Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

ITP S.A.
opolskie
praca stacjonarna
1787 dni temu
DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW

ITP S.A. to firma zajmująca się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Firma jest również Producentem pierwszych na rynku wypełniaczy organicznych. Jej misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy osób na stanowisko:

Kosmetolog
Miejsce pracy: woj. opolskie

Opis stanowiska pracy:

  • Wykonywanie prezentacji na nowoczesnej aparaturze zabiegowej
  • Identyfikacja potencjalnych klientów i nawiązywanie z nimi kontaktów
  • Przekazywanie wiedzy na temat urządzeń znajdujących się w ofercie firmy
  • Wyszukiwanie informacji poszerzających materiały szkoleniowe i prezentacje handlową dla klienta
  • Prowadzenie szkoleń merytorycznych i aplikacyjnych z technologii będących w portfolio firmy
  • Praca związana jest z podróżami na terenie Polski

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego- kierunek kosmetologia/fizjoterapia-warunek konieczny
  • Doświadczenia w zawodzie kosmetologa/ fizjoterapeuty minimum 3 lata-warunek konieczny
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjności, samodzielności, operatywności w działaniu
  • Umiejętności organizacji pracy
  • Prawa jazdy kategorii B

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia w Polsce i za granicą