Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Kreślarz Poznań
Kreślarz / Projektant / Specjalista ds. Ofertowania i Kalkulacji

Lindhorst Sp. Z o.o. Sp.k
Poznań
praca stacjonarna
2625 dni temu

Ogłoszenie numer: 1493839, z dnia 2017-02-07

Firma Lindhorst bez ustanku buduje i umacnia swoją silną pozycję na rynku.

Zajmuje się głównie produkcją okien, drzwi i ścian osłonowych z aluminium i stali.
Firma Lindhorst to specjalista w wykonywaniu elewacji opartej na globalnej wiedzy i doświadczenia, zapewniając i gwarantując tym najwyższą jakość produktów i usług dla swoich klientów.

Firma ma swoją siedzibę główną w Zagórowie znajdującym się pomiędzy Berlinem a Warszawą.

Dziś Lindhorst składa się z ponad 100 współpracowników w różnych działach organizacyjnych.
Spółka koncentruje się na rozwijaniu talentów i wiedzy pracowników oraz wsparciu specjalistów

w dziedzinie projektowania technicznego, produkcji, sprzedaży i marketingu.

Siła i pasja zespołu sprawia LINDHORST pierwszym partnerem z wyboru.

Obecnie poszukujemy do nowo powstałego biura projektowego w samym centrum Poznania

osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Praca w dziale Projektów
  • Tworzenie detali styków elementów ślusarki aluminiowej w oparciu o projekty architektoniczne
  • Wprowadzanie konstrukcji aluminiowych do systemowych programów LogiKal
  • Wykonanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej w zakresie ślusarki aluminiowej
  • Wykonywanie dokumentacji warsztatowej na podstawie dokumentacji wykonawczej w zakresie ślusarki aluminiowej
  • Aktualizacja i archiwizacja dokumentacji technicznej dla wykonanych obiektów
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami na etapie wdrażania najlepszych rozwiązań technicznych
  • Opracowywanie ofert z zakresu elewacji w szczególności ślusarki aluminiowej i stolarki stalowej

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad (Zakres 2D i 3D)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność odręcznego wykonania szkicu
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu: budownictwa, obiektów użyteczności publicznej wielokondygnacyjnej, architektury, projektowania oraz kreślarstwa
  • Znajomość zasad i procesu tworzenia dokumentacji projektowej
  • Mile widziana znajomość systemów ślusarki aluminiowej i stolarki stalowej

Dodatkowe atuty:

  • Biegła obsługa programów m.in. Microsoft Office, Autodesk, LogiKal i inne oprogramowania systemowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka obcego (angielski/niemiecki)
  • Prawo jazdy kat.B

Chętnie nawiążemy współpracę z osobami, które ukończyły techniczne studia wyższe po specjalności budownictwa.

Oferujemy

  • Pełny etat oraz umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość rozwoju własnych umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość praktyk i przyuczenia