Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    12 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Leasing Manager

EPCM Executive Search
Warszawa
praca stacjonarna
2187 dni temu

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Jesteśmy partnerem biznesowym dla wiodących organizacji na rynku.

Międzynarodowy inwestor i developer w branży nieruchomości poszukuje Kandydatów/ek zainteresowanych stanowiskiem Leasing Manager. Główne zadania skoncentrowane są na rozwijaniu portfolio najemców i ich reprezentacja. W zamian zapewnia przyjazne miejsce pracy w gronie ekspertów w branży nieruchomości oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Idealny Kandydat/ka ma doświadczenie na podobnym stanowisku, charakteryzuje się umiejętnością nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami a także posiada umiejętności negocjacyjne.

Miejsce pracy: Warszawa
OPIS STANOWISKA
  • Monitoring rynku nieruchomości w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem rynku powierzchni logistycznych
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju firmy na rynku nieruchomości w Polsce
  • Aktywne poszukiwanie najemców dla nieruchomości w ramach portfolio dewelopera
  • Identyfikacja, kontakt oraz prezentacja oferty firmy dopasowanej do potrzeb potencjalnych Klientów
  • Negocjacje warunków biznesowych oraz umów najmu z kluczowymi najemcami
  • Ścisła współpraca z innymi działami takimi (dział prawny, techniczny, itp.)
  • Negocjowanie warunków najmu
  • Utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z najemcami
  • Negocjacja ostatecznych zapisów oraz koordynacja podpisywania dokumentów związanych z komercjalizacją powierzchni
WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW/EK
  • Znajomość rynku nieruchomości oraz umów najmu potwierdzona doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Znajomość aspektów prawnych i biznesowych związanych z komercjalizacją powierzchni komercyjnych
  • Doświadczenie przy inwestycjach biurowych, handlowych i/lub przemysłowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Nastawienie na aktywne pozyskiwanie najemców
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami
  • Umiejętności negocjacyjne oraz kultura osobista
  • Prawo jazdy
OFERTA
  • Pełna wyzwań pasjonująca praca po stronie międzynarodowego dewelopera
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Samochód służbowy również do celów prywatnych