Praca.pl Praca Lubuskie Świebodzin Lekarz Anestezjolog Świebodzin
Lekarz anestezjolog - branża medyczna

LEVEL WORK
Świebodzin
praca stacjonarna
1384 dni temu

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Nowego Szpitala w Świebodzinie
poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Lekarz anestezjolog
branża medyczna
Miejsce pracy: Świebodzin
Opis stanowiska:
  • świadczenie usług w zakresie anestezji i intensywnej terapii w ramach kontraktu z NFZ,
  • udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania:
  • specjalizacja w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii,
  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • prawo wykonywania zawodu,
  • wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość pracy w godzinach dopołudniowych, jak i w formie dyżurów,
  • możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy.
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu.