Praca.pl Praca Lubuskie Skwierzyna Lekarz Onkolog Skwierzyna
Lekarz onkolog - branża medyczna

LEVEL WORK
Skwierzyna
praca stacjonarna
1385 dni temu

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Nowego Szpitala w Skwierzynie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Lekarz onkolog
branża medyczna
Miejsce pracy: Skwierzyna
Opis stanowiska:
  • świadczenie usług w zakresie onkologii w Poradni Onkologicznej w ramach kontraktu z NFZ.
  • udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
  • prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania:
  • lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie onkologii do pracy w Poradni.
  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • prawo wykonywania zawodu.
  • wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • elastyczny grafik,
  • ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu.