Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Lektor śląskie
Lektor języka angielskiego

EDWINGS Sp. z o.o.
śląskie, Częstochowa, Kłobuck, Kamyk, Koziegłowy, Myszków, Lubliniec, Zawiercie, Poczesna, Chabielice, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy, Gliwice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Mikołów, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Wodzisław Śląski, Bielsko-Biała
praca stacjonarna
2046 dni temu

Chcesz pracować w prężnie działającej szkole językowej o ogólnopolskim zasięgu? Zapraszamy! Mamy oferty dla doświadczonych osób oraz studentów, którzy dopiero chcą rozwinąć skrzydła.

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie zajęć językowych w szkołach w trakcie roku szkolnego.
  • Indywidualne korepetycje w domu u klienta.
  • Dodatkowo dla zainteresowanych oferujemy funkcję Managera lub Koordynatora Edukacyjnego z możliwością stałej lub okresowej współpracy.
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego potwierdzona na spotkaniu merytorycznym.
  • Chęć pracy z dziećmi i młodzieżą.
  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office.
  • Na stanowisku Managera Edukacyjnego - umiejętność prowadzenia krótkich prezentacji oraz rozmów z klientami.
  • Mile widziany samochód i prawo jazdy (nie jest to jednak konieczność).
Oferujemy:
  • Stałą pracę w ogólnopolskiej firmie.
  • Wynagrodzenie 40-50 zł brutto za 45 min zajęć oraz ubezpieczenie zdrowotne i społeczne.
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twojego grafiku.
  • Wdrożenie na stanowisko i bogaty pakiet dodatkowych szkoleń dla osób bez doświadczenia.
  • Wyposażenie w zestawy lektorskie na zajęcia i multimedialną bibliotekę z dodatkowymi materiałami.
  • Platformę komunikacyjną z firmą ułatwiającą rozliczenia.
  • Dodatkowe stałe lub okresowe (wrzesień) wynagrodzenie na stanowisku Managera lub Koordynatora Edukacyjnego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia29.08.1997 r. o ochronie danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam , że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Potwierdzam zapoznanie z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych w EdWings spółka z o.o zamieszczonej na stronie www.edwings.pl związaną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO). Udzielam zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z tymi procedurami.