Zobacz więcej ofert pracy

Logopeda

B-Consulting Bartłomiej Gębarowski
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
2031 dni temu

Ogłoszenie numer: 2090725, z dnia 2018-10-01

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób, chętnych do podjęcia współpracy w charakterze:

Logopeda

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć grupowych oraz indywidualnych
  • prowadzenie pracy profilaktycznej i terapeutycznej w celu likwidowania lub zmniejszania zaburzeń komunikacyjnych
  • prowadzenie doradztwa logopedycznego
  • przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej oraz materiałów dydaktycznych,
  • przygotowywanie dokumentacji poszkoleniowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe oraz wyższe pedagogiczne
  • doświadczenie min. 3 lata
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dotrzymywanie terminów dotyczących dokumentacji szkoleniowej,
  • zdolności komunikacyjne,
  • punktualność, dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do dojeżdżania do miejsca szkolenia z uwzględnieniem terenów wiejskich.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku pracy,
  • dodatkowe szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość stałej umowy o współpracę,
  • referencje.