Zobacz więcej ofert pracy

Logopeda

FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI
Tychy
praca stacjonarna
1770 dni temu

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni osobę na stanowisko:

Logopeda
Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi, pełnych empatii i zaangażowania. Osób, które będą chciały razem z nami rozwijać „Świetlikowo”.

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie diagnozy logopedycznej pacjentów przebywających w Centrum Opieki Dziennej
  • prowadzenie terapii logopedycznej na rzecz pacjentów z zaburzeniami mowy

  • doraźna pomoc doradcza oraz aktywizacja dzieci w czasie zabaw
Wymagania:
  • dyplom ukończenia studiów podyplomowych na kierunku logopedia

  • doświadczenie w pracy z dziećmi oraz prowadzeniu terapii logopedycznej dla osób z deficytami neurologicznymi

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z pacjentem oraz jego rodziną

  • umiejętność dostosowania programu terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta i danego zaburzenia

  • odpowiedzialność i wysokie standardy etyki zawodowej
Oferujemy:
  • ciepłą atmosferę w pracy

  • stabilne zatrudnienie - forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata (praca stała
lub dodatkowa)

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku, w przyjemnym zespole

Poznaj