Magazynier

benett PEOPLE Sp. z o.o.

Łubna

41 dni temu

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) dla swojego Klienta, poszukuje do nowo otwartego magazynu kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Łubna
Nr ref.: ME/01/18

Zakres obowiązków:

  • Proste prace manualne (nie wymagamy doświadczenia)
  • Praca ze skanerem
  • Kompletowanie zamówień
  • Inne proste prace magazynowe

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie - 15 zł netto/h
  • Umowa zlecenie ze składkami ZUS (opłacane wszystkie składki: emerytalna, rentowa, zdrowotna, chorobowa)
  • Pracę w systemie zmianowym w godzinach: 7.00-15.00 i 13.00-21.00
  • Pracę od poniedziałku do piątku oraz wolne weekendy
  • Wdrożenie, opiekę konsultanta oraz pracę w zgranym zespole
  • Pracę od zaraz oraz możliwość podpisania umowy już na spotkaniu rekrutacyjnym
  • Opiekę medyczną oraz kartę MultiSport na bardzo preferencyjnych warunkach
  • Możliwość ubezpieczenia członków najbliższej rodziny
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier