Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o   warmińsko-mazurskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    4 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz budowlany

MULTiSERWIS Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
1702 dni temu

Miejsce pracy: Luksemburg

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie powłok malarskich, ścian , sufitów, elewacji
  • Umiejętność malowania wałkiem , pędzlem
  • Wykonywanie robót pomocniczych np. szpachlowanie

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
  • Spostrzegawczość , dobra sprawność manualna
  • Dobra koordynacja wzorkowo-ruchowa, brak lęku wysokości

Proponujemy:

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Zapewniamy transport na miejsce pracy i zakwaterowanie, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą