Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    5 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

Work Express Sp. z o.o.
Francja, Chambery
praca stacjonarna
2184 dni temu
Malarz
Miejsce pracy: Chambery
OPIS STANOWISKA
  • Przygotowanie ścian do malowania (szpachlowanie, szlifowanie)
  • Malowanie pędzlem i wałkiem
  • Obsługa szlifierki typu żyrafa
WYMAGANIA
  • Min. kilkuletnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie na kontraktach zagranicznych (mile widziane we Francji)
  • Doświadczenie w pracach malarskich przy dużych obiektach (hotele, szpitale etc.)
  • Znajomość technik wykończeniowych
OFERUJEMY
  • Stawkę godzinową: 9,88 euro brutto + stałe premie (żywieniowa, końca misji)
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie
  • Możliwe NADGODZINY
  • Polską umowę o pracę na pełny etat
  • Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
INFORMUJEMY, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO WYBRANYCH KANDYDATÓW.
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.