Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 godz.
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Kierownik ds. Marki Poznań
Manager ds. Wdrażania Nowych Technologii

Ferguson Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1608 dni temu

Ogłoszenie numer: 2799173, z dnia 2019-11-28

Firma Ferguson Sp. z o.o., uznany na rynku producent elektroniki użytkowej, w związku z planowanym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Niniejsza oferta kierowana jest do osób ambitnych, szukających nowych możliwości rozwoju oraz pragnących wykorzystać swoje umiejętności w rozwijającej się, innowacyjnej i prestiżowej firmie. W ramach stanowiska zapraszamy do samodzielnej, twórczej, ciekawej pracy, zapewniającej możliwość stałego rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz narzędzia niezbędne do pracy.

Kluczowe obowiązki:

  • wprowadzanie nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących
  • kontrolowanie pozycji konkurentów na rynku oraz analizowanie ich produktów
  • analiza ryzyk i wypracowanie rozwiązań dla problemów
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i opisów sprzedażowych
  • budowanie świadomości marki
  • bieżące raportowanie osiąganych wyników i podjętych działań Agile PM – trello.com

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne (atut)
  • znajomość rynku IoT i metod komunikacji dla tego sektora
  • podstawowa obsługa programów z pakietu Adobe będzie atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość innego języka obcego, będzie dodatkowym atutem
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • znajomość jednej z branż: branż IoT, Auromotive lub Elektroniki konsumpcyjnej będzie dodatkowym, mocnym atutem
  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • docelowo – praca na czas nieokreślony
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • dostęp do nowoczesnych technologii