Najnowsze oferty pracy

  • Menedżer / Menedżerka ds. Jakości i Relacji z Klientami

    BNP Paribas Bank Polska S.A.   Otwock, ul. Andriollego 47/5    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres obowiązków: Działanie jako ambasador Jakości Obsługi Klientów w Oddziale; Angażowanie się i zachęcanie pracowników Oddziałów do budowania kultury Klientocentrycznej; Dbałość o najwyższą jakość obsługi zgodnie z obowiązującymi standardami i deklaracją odpowiedzialnej...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. Zarządzania relacjami z Klientem

REMONDIS AQUA
Warszawa
praca stacjonarna
2183 dni temu

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie zajmujących się recyklingiem i kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 26 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego oraz spółkami komunalnymi
  • Pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków współpracy
  • Budowanie relacji z obecnymi i nowymi klientami
  • Zarządzanie procesem zagospodarowania odpadów
  • Przygotowywanie budżetów projektów
  • Zarządzanie dokumentacją, zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Bieżąca analiza rynku pod kątem zagospodarowania i przetwarzania odpadów
  • Podróże służbowe 70% czasu pracy; obszar działania cała Polska
Szukamy Ciebie, jeśli masz:
  • Min. 2 lata doświadczenia w kontaktach z samorządami w branży związanej z gospodarką odpadami
  • Wykształcenie wyższe mile widziane ochrona środowiska, gospodarka odpadami
  • Znajomość zagadnień prawnych w zakresie przetwarzania i zagospodarowania odpadów
  • Umiejętność budżetowania, prowadzenia negocjacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Lubisz kontakt z ludźmi i pracę mobilną
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę na samodzielnym  stanowisku,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,
  • Samochód służbowy, laptop oraz telefon
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne).

Poznaj

REMONDIS Sp. z o.o. - Warszawa

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach, jedno z największych przedsiębiorstw w świecie zajmujące się recyklingiem oraz kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 31 lat, jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie Polski.