Zobacz więcej ofert pracy

Manager

AXXIA sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
1611 dni temu

AXXIA Sp. z o. o.

Istniejemy na rynku usług HR od ponad 10 lat. Z powodzeniem realizujemy procesy rekrutacji oraz szeroko rozumianego doradztwa personalnego dla naszych klientów. Cieszymy się zaufaniem naszych partnerów biznesowych i to napędza nas do działania. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy tworzą wizję marki przyjaznej zarówno klientom jak i pracownikom.

Dla naszego Klienta

Renomowanej Kliniki Medycyny Estetycznej w Łodzi

Manager
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy kliniki oraz nadzór nad jej prawidłowym funkcjonowaniem w zakresie personalnym, logistycznym, biznesowym
  • Zapewnianie profesjonalnej i jak najlepszej obsługi klientów
  • Koordynowanie i monitorowanie procesów związanych z pozyskaniem i obsługą pacjenta
  • Koordynowanie i monitorowanie zaopatrzenia
  • Zarządzanie sprzedażą / inicjatywy sprzedażowe / wsparcie i realizacja strategii marketingowych i komunikacyjnych
  • Planowanie harmonogramów personelu
  • Dynamiczne rozwijanie nowych kanałów przychodowych Kliniki
  • Monitorowanie rynku

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży medycznej / estetycznej
  • Umiejętność zarządzania, motywowania i organizacji pracy zespołu
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Kreatywność i pomysłowość, zmysł biznesowy
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i ciekawym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego