Swipe left or right
to go to next or previous job

Mechanik/ konserwator (junior)

Boels Rental Polska

Warszawa

955 days ago

Boels Polska Sp.z.o.o.
Jesteśmy holenderską firmą z 40-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi zarówno dla przemysłu, budownictwa, przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Obecni w 11 krajach Europy, jesteśmy liderem w branży na rynkach w Holandii, Belgii i w Niemczech. Posiadamy swoje filie także w Luksemburgu, na Słowacji, we Włoszech, w Szwajcarii, Danii, Szwecji, Norwegii oraz w Islandii.
Od 2009 jesteśmy obecni w Polsce, gdzie otworzyliśmy swoje oddziały min. w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu oraz w Gliwicach, Jaworznie i Czeladzi.

 

Szukamy pracownika na stanowisko:

Mechanik/ konserwator (junior)
Miejsce pracy: Warszawa

Mile widziani absolwenci szkół zawodowych/ technicznych posiadający praktyki; osoby zaczynające pracę w branży.

 

Praca: cały etat
 

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku konserwatora narzędzi budowlanych/ początkującego mechanika.

 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konserwacje oraz podstawowe naprawy sprzętu budowlanego oraz elektronarzędzi.

 

Obowiązki na stanowisku:

 • Odpowiedzialność za konserwację oraz podstawową naprawę sprzętu z oferty wynajmu (narzędzia i drobne maszyny budowlane)
 • Kontrola sprzętu oddawanego przez klientów po wynajmie
 • Naprawa i likwidacja zakłóceń w funkcjonowaniu wypożyczonego sprzętu
 • Zamawianie części zamiennych
 • W przypadku poważniejszych awarii, organizacja oraz kontakt z odpowiednim organem zewnętrznym naprawiającym dany sprzęt
 • Pomoc klientom przy usterkach
Wymagania:

 

 • Wykształcenie minimum zawodowe (mechanik/ elektromechanik, zawody techniczne itp. lub zamiłowanie do tego typu prac poparte doświadczeniem)
 • Doświadczenie w pracy przy konserwacji i naprawach maszyn i urządzeń różnego rodzaju (w dużej mierze budowlanych), zainteresowanie mechaniką oraz elektromechaniką, silnikami i sprzętem
 • Prawo jazdy kat. B
 • Chęć nauki i rozwoju zawodowego w tematyce dotyczącej tej funkcji

Explore

Boels Rental Polska

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą z tradycjami. Cenimy sobie współpracę oraz zaangażowanie. Dbamy o dobrą atmosferę w pracy, bo dzięki niej pracuje się lepiej. Cenimy sobie różnorodność i kreatywność. Bo każdy z nas jest inny przez co do zespołu i firmy może wnieść wiele nowego i wartościowego.

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w sektorze wynajmu maszyn (głównie budowlanych) oraz sprzętu i narzędzi. Nasi klienci to firmy budowlane, przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni. Można u nas wynająć min.: koparkę, podnośnik nożycowy, zagęszczarkę a także drobne narzędzia/maszyny jak agregaty prądotwórcze, odkurzacze, wiertarki czy szlifierki. Wybór jest ogromny.

Co więcej, należymy do czołówki europejskiej branży wynajmu. Siedziba główna i centrum usług znajduje się w holenderskim mieście Sittard. Posiadamy obecnie w 12 krajach ponad 370 filii oraz 2700 punktów w różnych europejskich sieciach budowlanych. Swoją działalność zaczęliśmy w Holandii w 1977. Aktualnie jesteśmy obecni min.: w Niemczech, w Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Czechach, Slowacji i we Włoszech. W Polsce działamy od 2009 roku i na chwilę obecną mamy 12 oddziałów, min. w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, w Gliwicach, Jaworznie i w Czeladzi. W roku 2018 otworzyliśmy nowe oddziały w Łomiankach i w Lublinie. 

KOGO SZUKAMY I CO OFERUJEMY?

Poszukujemy ludzi, którzy chcą z nami dzielić pasję do maszyn, którzy chcą się z nami rozwijać. Jeśli lubisz zmienną, różnorodną pracę i kontakt z klientem, to szukamy właśnie Ciebie! Stanowiska, na które można aplikować to przede wszystkim Mechanik, Doradca Techniczno-Handlowy, Kierownik Oddziału i Przedstawiciel Handlowy. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Boels, oferty pracy znajdziesz na portalu Praca.pl. Jeśli aktualnie nie widzisz interesującej Cię oferty pracy, możesz wysłać swoją aplikację na rekrutacje@boels.com. Pamiętaj, że wysyłając swoją aplikację bezpośrednio na powyższy adres mailowy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez okres 12 miesięcy.

Jakie mamy benefity?

 • Opiekę medyczną w Lux Med,
 • Dofinansowanie karty Multisport,
 • 2 dodatkowe bonusy pieniężne, każdy w wysokości 550 zł,
 • Upominki z okazji urodzin Pracownika oraz narodzin dziecka,
 • Zniżka 75% na wynajem maszyn i urządzeń z katalogu firmy,
 • Program „Pracownik Poleca Pracownika”, tj. dodatkowy bonus w wysokości 1000 zł dla pracownika, którypoleci nam nowego pracownika,
 • Imprezę Świąteczną dla wszystkich oddziałów.

Get to know the position: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Job Mechanik

Similar jobs

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (751)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (938)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2332)
Radom (157)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (92)
Podkarpackie:
Rzeszów (157)
Przemyśl (46)
Podlaskie:
Białystok (142)
Suwałki (47)
Łomża (21)
Pomorskie:
Gdańsk (476)
Gdynia (201)
Słupsk (67)
Śląskie:
Katowice (512)
Częstochowa (172)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (176)
Elbląg (133)
Ełk (81)
Wielkopolskie:
Poznań (709)
Kalisz (76)
Konin (56)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (336)
Koszalin (81)
Kołobrzeg (34)
Auchan (165)
Tesco (72)
Inditex (45)
Leroy Merlin (139)
Bricoman (9)
STRABAG (10)
ABB (25)
Accenture (233)
Carrefour (94)
PKO BP (329)
PwC (27)
KPMG (39)
Orange (23)
IKEA (31)
Budimex (45)

Hiring on praca.pl