Swipe left or right
to go to next or previous job

Mechanik/ konserwator (junior)

Boels Rental Polska

Warszawa

955 days ago

Boels Polska Sp.z.o.o.
Jesteśmy holenderską firmą z 40-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi zarówno dla przemysłu, budownictwa, przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Obecni w 11 krajach Europy, jesteśmy liderem w branży na rynkach w Holandii, Belgii i w Niemczech. Posiadamy swoje filie także w Luksemburgu, na Słowacji, we Włoszech, w Szwajcarii, Danii, Szwecji, Norwegii oraz w Islandii.
Od 2009 jesteśmy obecni w Polsce, gdzie otworzyliśmy swoje oddziały min. w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu oraz w Gliwicach, Jaworznie i Czeladzi.

Szukamy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Mile widziani absolwenci szkół zawodowych/ technicznych posiadający praktyki; osoby zaczynające pracę w branży.

Praca: cały etat

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku konserwatora narzędzi budowlanych/ początkującego mechanika.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konserwacje oraz podstawowe naprawy sprzętu budowlanego oraz elektronarzędzi.

Obowiązki na stanowisku:

  • Odpowiedzialność za konserwację oraz podstawową naprawę sprzętu z oferty wynajmu (narzędzia i drobne maszyny budowlane)
  • Kontrola sprzętu oddawanego przez klientów po wynajmie
  • Naprawa i likwidacja zakłóceń w funkcjonowaniu wypożyczonego sprzętu
  • Zamawianie części zamiennych
  • W przypadku poważniejszych awarii, organizacja oraz kontakt z odpowiednim organem zewnętrznym naprawiającym dany sprzęt
  • Pomoc klientom przy usterkach
Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (mechanik/ elektromechanik, zawody techniczne itp. lub zamiłowanie do tego typu prac poparte doświadczeniem)
  • Doświadczenie w pracy przy konserwacji i naprawach maszyn i urządzeń różnego rodzaju (w dużej mierze budowlanych), zainteresowanie mechaniką oraz elektromechaniką, silnikami i sprzętem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego w tematyce dotyczącej tej funkcji

Explore

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą z tradycjami. Cenimy sobie współpracę oraz zaangażowanie. Dbamy o dobrą atmosferę w pracy, bo dzięki niej pracuje się lepiej. Cenimy sobie różnorodność i kreatywność. Bo każdy z nas jest inny przez co do zespołu i firmy może wnieść wiele nowego i wartościowego.

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w sektorze wynajmu maszyn (głównie budowlanych) oraz sprzętu i narzędzi. Nasi klienci to firmy budowlane, przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni. Można u nas wynająć min.: koparkę, podnośnik nożycowy, zagęszczarkę a także drobne narzędzia/maszyny jak agregaty prądotwórcze, odkurzacze, wiertarki czy szlifierki. Wybór jest ogromny.

Co więcej, należymy do czołówki europejskiej branży wynajmu. Siedziba główna i centrum usług znajduje się w holenderskim mieście Sittard. Posiadamy obecnie w 12 krajach ponad 370 filii oraz 2700 punktów w różnych europejskich sieciach budowlanych. Swoją działalność zaczęliśmy w Holandii w 1977. Aktualnie jesteśmy obecni min.: w Niemczech, w Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Czechach, Slowacji i we Włoszech. W Polsce działamy od 2009 roku i na chwilę obecną mamy 12 oddziałów, min. w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, w Gliwicach, Jaworznie i w Czeladzi. W roku 2018 otworzyliśmy nowe oddziały w Łomiankach i w Lublinie.

KOGO SZUKAMY I CO OFERUJEMY?

Poszukujemy ludzi, którzy chcą z nami dzielić pasję do maszyn, którzy chcą się z nami rozwijać. Jeśli lubisz zmienną, różnorodną pracę i kontakt z klientem, to szukamy właśnie Ciebie! Stanowiska, na które można aplikować to przede wszystkim Mechanik, Doradca Techniczno-Handlowy, Kierownik Oddziału i Przedstawiciel Handlowy. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Boels, oferty pracy znajdziesz na portalu Praca.pl. Jeśli aktualnie nie widzisz interesującej Cię oferty pracy, możesz wysłać swoją aplikację na rekrutacje@boels.com. Pamiętaj, że wysyłając swoją aplikację bezpośrednio na powyższy adres mailowy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez okres 12 miesięcy.

Jakie mamy benefity?

  • Opiekę medyczną w Lux Med,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • 2 dodatkowe bonusy pieniężne, każdy w wysokości 550 zł,
  • Upominki z okazji urodzin Pracownika oraz narodzin dziecka,
  • Zniżka 75% na wynajem maszyn i urządzeń z katalogu firmy,
  • Program „Pracownik Poleca Pracownika”, tj. dodatkowy bonus w wysokości 1000 zł dla pracownika, którypoleci nam nowego pracownika,
  • Imprezę Świąteczną dla wszystkich oddziałów.

Get to know the position: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Job Mechanik