Mechanik maszyn i urządzeń

FBSERWIS SA

Ścinawka Dolna

6 dni temu

FBSerwis Dolny Śląsk Sp. z o.o. poszukuje pracowników na kontrakt - Zakład przetwarzania odpadów Ścinawka Dolna, na stanowisko:

Miejsce pracy: Ścinawka Dolna

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę ( rozpoczęcie 3 miesięcznym okresem próbnym)
  • ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną
  • odzież ochronną
Zakres obowiązków:
  • Dokonywanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń mechanicznych
  • Remonty maszyn i urządzeń
  • Utrzymywanie w ruchu części mechanicznej instalacji przetwarzania odpadów

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość mechaniki maszyn i urządzeń
  • Doświadczenie w spawaniu (spawanie łukowe elektrodą otuloną MMA 111)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 0,5 roku

Jeśli masz CV - WYŚLIJ

Jeśli chcesz aplikować bez CV - ZADZWOŃ 509-861-139 lub WYŚLIJ SMS z nazwą stanowiska i miejscowością z ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych