Swipe left or right
to go to next or previous job

Mechanik napraw strukturalnych (Blacharz)

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Warszawa

756 days ago

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów pasażerskich oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: TTBR/03/2016

(umowa na zastępstwo)

Główne zadania:

  • Wykonywanie napraw i modyfikacji części lotniczych wykonanych z materiałów kompozytowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pneumatycznymi (szlifierka, wiertarka),

  • Doświadczenie przy pracach blacharskich

  • Zdolności manualne,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz 12h.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,

  • Stałe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od osiąganych wyników,

  • Pakiet socjalny.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 ze zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania”

Get to know the position: Blacharz

Blacharz to osoba, która wykonuje i naprawia przedmioty i urządzenia z cienkiej blachy dla potrzeb przemysłu, a także instaluje wyroby w miejscu przeznaczenia. Poza tym blacharz wykonuje i naprawia różnego rodzaju części nadwozia i podwozia samochodów oraz kontaktuje się z klientami i przyjmuje zamówienia dla zakładu. Blacharz powinien posiadać ...
Blacharz Job Blacharz

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (593)
Wałbrzych (42)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (135)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (109)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (851)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1642)
Radom (69)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (11)