Swipe left or right
to go to next or previous job

Mechanik pojazdów ciężarowych i naczep do ASO

MOTOKARIERA S.C.

Grudziądz

16 days ago

Dla naszego Klienta, Autoryzowanego Serwisu Obslugi pojazdów użytkowych o ogólnopolskim zasięgu, MotoKariera poszukuje:

Miejsce pracy: Grudziądz
Nr ref.: Mechanik TRUCK
Zadania:
  • diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych i/lub naczep
  • wykonywanie przeglądów
  • wykonywanie napraw gwarancyjnych
  • dbałość o miejsce pracy
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w mechanice pojazdowej (mile widziane w mechanice pojazdów użytkowych lub maszyn)
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie kierunkowe (przynajmniej zawodowe)
  • chęć dalszego rozwoju zawodowego w dziedzinie mechaniki pojazdów użytkowych
  • mile widziane osoby z doświadczeniem i wiedzą w zakresie układów pneumatycznych
  • mile widziane doświadczenie i uprawnienia UDT w zakresie obsługi serwisowej wind załadowczych
Firma oferuje:
  • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego podczas szkoleń technicznych
  • ubezpieczenie medyczne
  • dostęp do karty sportowej
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Get to know the position: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Job Mechanik Samochodowy

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (61)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (249)
Toruń (155)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (925)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (69)
Mazowieckie:
Warszawa (2287)
Radom (163)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (90)