Swipe left or right
to go to next or previous job

Mechanik Specjalista

Apator Powogaz S.A.

Poznań

24 hours ago

„APATOR POWOGAZ" S.A.
w Poznaniu
Wiodący producent urządzeń do opomiarowania wody i ciepła w Polsce
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • praca w warsztacie utrzymania ruchu;
  • przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych;
  • przeprowadzanie prac konserwacyjnych i remontowych maszyn i urządzeń;
  • dokonywanie analizy przyczyn powstawania awarii maszyn;
  • dbałość o gospodarkę olejami i chłodziwem na obszarze obróbki skrawaniem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 90-cio letnią tradycją;
  • możliwość zwiększania kompetencji zawodowych;
  • doskonałą lokalizację miejsca pracy – Poznań-Jeżyce;
  • pracę w zróżnicowanym i doświadczonym zespole specjalistów z branży;
  • korzystanie z Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • przejrzysty system premiowania;
  • dodatkowe benefity (karty sportowe Benefitsystems, prywatna opieka medyczna LUXMED);
  • możliwość zawarcia korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego;
  • zapewniamy różnorodny i ciekawy pakiet socjalny finansowany z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem;
  • bezpłatne miejsce parkingowe na parkingu zakładowym.
Oczekujemy:
  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego (ślusarz remontowy, mechanik, elektromechanik);
  • minimum 5 lat doświadczenia;
  • doświadczenie w pracy w Utrzymaniu Ruchu;
  • umiejętności czytania rysunków technicznych;
  • znajomość mechaniki i konserwacji maszyn, w szczególności maszyn obróbczych;
  • znajomości instalacji pneumatycznej, hydraulicznej oraz budowy maszyn i urządzeń;
  • mile widziana wiedza z zakresu gospodarki olejami i chłodziwem;
  • mile widziana wiedza z zakresu obsługi maszyn obróbczych;
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1Kv;
  • kreatywności;
  • umiejętności pracy w zespole jak i samodzielnie.

Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.

Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A., ul. Klemensa Janickiego 23/25, 60-542 Poznań (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc na adres e-mail sekretariat@apator.com.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Explore

Apator Powogaz S.A.(dawniej Fabryka Wodomierzy PoWoGaz SA) jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Mocną pozycję zawdzięcza doświadczeniu, a także profesjonalizmowi popartemu 80-letnią tradycją. Najważniejsze zadanie fabryki to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie

Marka PoWoGaz, pod którą oferujemy pełen asortyment wodomierzy i ciepłomierzy oraz przetworników przepływu do ciepłomierzy, jest znana nie tylko w kraju, ale również za granicą. Eksport ma istotny wpływ na rozwój fabryki, obecnie stanowi ponad 50% ogólnej sprzedaży.

Get to know the position: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Job Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

You are applying for the position of

Attach files to the application

- Required fields

The data administrator is Apator Powogaz S.A..

The personal data of the Candidate are processed by the Service Provider in order to transfer them to the Employer. Until the submission of data to the Employer Praca.pl Sp. z o.o. is the Administrator of his or her personal data..

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (763)
Wałbrzych (46)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (901)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2126)
Radom (169)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (74)