Swipe left or right
to go to next or previous job

Mechanik Warsztatu

Seito HR Sp. z o.o.

Toruń

269 days ago

Jesteśmy lidrem na rynku outsourcingu transportu wewnętrznego, świadczymy usługi dla największych światowych marek.

Naszym celem jest dostarczanie usług o najwyższej jakości zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy.

Dołącz do naszej kadry i rozwijaj się z nami.

Seito Polska, firma z wieloletnim doświadczeniem w outsourcingu transportu wewnątrzzakładowego i logistyki produkcji do swojego zespołu technicznego poszukuje:

Miejsce pracy: Toruń
Zadania:
  • prowadzenie prac konserwacyjno-naprawczych wózków widłowych
  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • mycie wózków widłowych, podzespołów i części
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki, i elektrotechniki
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników oraz ich rodzin
  • pracę na 1 – zmianę od 7 mej do 15 stej
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także przenoszenia.

Zostałem/am poinformowany/a o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Get to know the position: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Job Mechanik