Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Mechanik

ROLDROB S.A.

Tomaszów Mazowiecki

38 days ago

Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

Mechanik
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń linii produkcyjnej
  • Bieżące regulacje, naprawy oraz usuwanie przyczyn awarii
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne, niezbędne do zapewnienia ciągłej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dobre warunki wynagradzania, w tym dopłatę urlopową w wysokości 2250 zł
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym „wczasy pod gruszą” i nieoprocentowane pożyczki pracownicze
  • Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach i szkoleniach
  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach
Prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach przez ”Roldrob” S.A. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim ul. Warszawska 168/172, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Administratorem Danych Osobowych jest Roldrob S.A. z siedzibą w Tomaszowie Maz. ul. Warszawska 168/172. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi oraz prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.

Get to know the position: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Job Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (56)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (809)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (1981)
Radom (175)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (227)
Nysa (61)