Swipe left or right
to go to next or previous job

Mistrz Utrzymania Ciągłości Ruchu

CIECH Pianki Sp.z o.o.

Bydgoszcz

46 days ago

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla spółki CIECH Pianki poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wysokich standardach działania
  • Pakiet opieki medycznej
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (mechaniczne, elektryczne lub elektro-automatyczne)
  • Doświadczenie w branży elektrycznej/elektro-automatycznej/mechanicznej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne eksploatacyjne/dozorowe
Twoje zadania:
  • Nadzór nad realizacją przeglądów technicznych i pomiarów instalacji elektrycznych
  • Koordynacja prac remontowych i konserwacyjnych
  • Zlecanie do podmiotów zewnętrznych przeglądów i usług remontowych
  • Przygotowanie urządzeń do badania Urzędu Dozoru Technicznego i Transportowego Dozoru Technicznego

Get to know the position: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Job Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (793)
Wałbrzych (55)
Legnica (93)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (230)
Toruń (129)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (897)
Tarnów (50)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2242)
Radom (173)
Płock (104)
Opolskie:
Opole (250)
Nysa (69)