Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Mistrz Warsztatu - Kierownik Warsztatu

POL-MOT Auto S.A.
Kielce
praca stacjonarna
2190 dni temu

Ogłoszenie numer: 1959035, z dnia 2018-04-25

POL-MOT Auto to jedna z największych wielomarkowych firm dealerskich w Polsce. Prowadzimy działalność w pięciu miastach w Polsce, gdzie mamy dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Oprócz typowych dla dealerów samochodowych usług sprzedaży zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i flotowych, serwisu, obsługi finansowej i ubezpieczeniowej firma oferuje również wynajem samochodów.

Poszukujemy pracowników zatrudnionych w oddziale OPEL Kielce / świętokrzyskie na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pracą mechaników;
  • Kontrola jakości wykonanych napraw;
  • Komunikacja z Działem Techniki Importera;
  • Kontrola zgodności procesu naprawy ze standardem Importera;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Znajomość techniki motoryzacyjnej (mile widziane doświadczenie) wraz z umiejętnościami praktycznego jej zastosowania;
  • Dyspozycyjność;
  • Samodzielność;
  • Umiejętność zarządzania zespołem mechaników.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system premiowania;
  • Pakiet szkoleń;
  • Pracę w młodym zespole;
  • Przyjemną atmosferę;
  • Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł.