Młodszy Kontroler Finansowy w obszarze Leasingu

Fabryka Formy S.A.

Warszawa

36 dni temu

Młodszy Kontroler Finansowy w obszarze Leasingu APLIKUJ!
  • Praca w pełnym wymiarze godzin
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia zależna od realizacji celów
  • Możliwość rozwoju w największej firmie w branży fitness
  • Karta Multisport i nielimitowany dostęp do wszystkich klubów fitness
ZADANIA DO WYKONANIA:
  • funkcja Product Owner’a systemu MyLease służącego do ewidencji umów leasingu i zapewnienie zgodności systemu MyLease z księgami oraz aktualizacja danych
  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy
  • dokonywanie podsumowań, opracowań zbiorczych informacji dla różnych poziomów decyzyjnych, bieżąca aktualizacja i wdrażanie procedur oraz narzędzi kontrolingowych
  • udział w przygotowywaniu budżetów, prognoz i monitorowaniu ich wykonania
  • współpraca z Księgowością w zakresie uzgodnień MSSF 16 oraz przy procesie zamknięcia miesiąca, kwartału i roku
  • ścisła współpraca z kierownictwem sieci fitness i współpraca z audytem zewnętrznym
TO STANOWISKO DLA CIEBIE, JEŚLI:
  • posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu, rachunkowości finansowej i zarządczej
  • znasz Międzynarodowe Standardy Rachunkowości, w szczególności MSSF 16 Leasing
  • procesy i systemy księgowe oraz narzędzia kontrolingowe nie kryją przed Tobą żadnych tajemnic
  • praca z Excelem Cię nie przeraża, a wręcz przeciwnie – uwielbiasz to narzędzie
  • lubisz dynamiczne i różnorodne środowisko pracy i chcesz pracować blisko biznesu
  • stawiasz na dobre relacje a inni cenią Cię za styl współpracy
Poznaj stanowisko: Kontroler Finansowy
Kontroler finansowy jest osobą o szerokim zakresie obowiązków. Należą do nich przede wszystkim nadzorowanie i kontrolowanie działań księgowości, weryfikowanie sprawozdań finansowych pod kątem zawartych w nich informacji i ich zgodnością z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi, co tyczy się także wszelkiej dokumentacji różnego rodzaju, obecnej w firmie lub instytucji. Kontroler finansowy zajmuje się także ...
Praca Kontroler Finansowy