Swipe left or right
to go to next or previous job

Młodszy mechanik zakładowy (m/k)

Trenkwalder

Poznań, Śrem, Zaniemyśl

8 hours ago

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Śrem, Zaniemyśl
Nr ref.: MECH/POZ/1018
Obowiązki:
  • bieżąca naprawa maszyn i urządzeń,
  • analiza i eliminowanie przyczyn źródłowych awarii,
  • przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • zapewnienie spełnienia wymagań bezpieczeństwa parku maszynowego,
  • kontrola instalacji elektrycznych i pneumatycznych,
  • bieżący opis i ewidencjonowanie stanu technicznego urządzeń i instalacji przemysłowych,
  • działania mające na celu poprawę pracy urządzeń produkcyjnych.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej na stanowiskach związanych z utrzymaniem ruchu (automatyk, mechatronik, mechanik),
  • wykształcenie średnie lub zawodowe-techniczne,
  • uprawnienia SEP.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dla osób bez doświadczenia możliwość przeszkolenia stanowiskowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Explore

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Get to know the position: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Job Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

You are applying for the position of