Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy operator

Legs Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

33 dni temu

Firma LEGS Sp. z o.o.

www.legs.com.pl

wiodący producent i dystrybutor przędzy w Polsce oraz Europie, prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Opis stanowiska:
  • obsługa maszyn włókienniczych;
  • zakładanie surowca na maszynę (szpulki z przędzą)
  • ściąganie wyrobów gotowych z maszyn i odkładanie na wózki ( szpulki z przędzą)
  • nauka obsługi maszyn oraz umiejętności weryfikacji jakości przędzy
  • wymiar etatu: pełen etat
  • zmianowość: system 3 zmianowy, praca od poniedziałku do piątku
Oczekujemy:
  • zaangażowania i dokładności;
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności;
  • odpowiedzialności;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy;
  • bogaty pakiet socjalny:
    • posiłek regeneracyjny;
    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
    • premię za polecenie pracownika;
    • premię za brak absencji;
    • premię za pracę zmianową;
    • miłą atmosferę.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o  ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Poznaj

JESTEŚMY polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu.  Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych.  Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.  Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu.  Obecnie już ok.  30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn