Najnowsze oferty pracy

  • Senior Java Fullstack Developer

    WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa   dziś wygasa
    starszy specjalista (senior)  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Job Description: This position is ideal for a software engineer who is passionate about solving challenging business problems and building applications that provide an excellent user experience. You will be one of the member of the Risk and Identity development team focusing on design and build of...
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok Młodszy Programista Białystok
Młodszy Programista Aplikacji Wbudowanych

AquaRD Sp. z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
1661 dni temu

Jeśli uważasz, że potrafisz programować, lubisz wyzwania i nowoczesne technologie informatyczne, a przede wszystkim nie boisz się nauki, sprawdź się jako programista tworzący nowoczesne rozwiązania informatyczne w obszarze telekomunikacji i przemysłu.

Firma AquaRD Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki na stanowisku:
  • Udział w projektach zakresu embedded systems.
  • Projektowanie oprogramowania.
  • Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania.
  • Realizacja zadań zgodnie z bieżącym harmonogramem oraz założeniami projektowym.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Dobra znajomość C++, C.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień programowania aplikacji embedded system.
Możliwości:
  • Zdobycia wiedzy z zakresu oprogramowania procesorów MSP430 i ARM.
  • Zdobycia wiedzy z zakresu projektowania oprogramowania urządzeń o niskim poborze prądu.
  • Zdobycia wiedzy z zakresu łączności bezprzewodowych: GPRS, NBIoT, CatM1, Bluetooth, ISM.
  • Zdobycia wiedzy z zakresu protokołów komunikacji stosowanych w przemyśle.
  • Zdobycia wiedzy z zakresu elektroniki.