Najnowsze oferty pracy

  • Senior Java Fullstack Developer

    WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    starszy specjalista (senior)  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Job Description: This position is ideal for a software engineer who is passionate about solving challenging business problems and building applications that provide an excellent user experience. You will be one of the member of the Risk and Identity development team focusing on design and build of...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Programista

Asseco Data Systems S.A.
Łódź
praca stacjonarna
1595 dni temu

Obszar Usługi oferuje rozwiązania pozwalające bezpiecznie i efektywnie zarządzać informacjami w postaci dokumentów (danych) zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej. Dostarcza aplikacje zapewniające całościową obsługę korespondencji i komunikacji (Chmura).

Miasto: Łódź

Twoje zadania:

  • tworzenie projektów szablonów dokumentów w oparciu o narzędzia Quadient/GMC Inspire,
  • optymalizacja istniejących rozwiązań i wprowadzanie usprawnień,
  • pisanie skryptów przetwarzających dane w języku Ruby,
  • opracowywanie dokumentacji projektowej.

Oczekiwania:

  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym i strukturalnym,
  • podstawowa znajomość języków skryptowych (np: php, perl, ruby),
  • znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL, interfejsy dostępu do baz danych,
  • znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • otwartość na wyzwania,
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych technologii,
  • mile widziana znajomość podstaw administracji MSSQL i Windows Serwer 2016
  • mile widziana umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • Dodatki:
    • Karta sportowa
    • Dofinansowanie wypoczynku
    • Fundusz kulturalny
  • Rozwój zawodowy:
    • Współpraca z ekspertami
    • Szkolenia zawodowe
    • Dzielenie się wiedzą
  • Warunki zatrudnienia:
    • Umowa o pracę
    • System motywacyjny
    • Narzędzia pracy
  • Bezpieczeństwo:
    • Opieka zdrowotna
    • Ubezpieczenie grupowe
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”

Poznaj

Asseco Data Systems S.A. zatrudnia ponad 900 pracowników. Są wśród nich analitycy, projektanci, programiści, testerzy i wdrożeniowcy, posiadający certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w zakresie produkcji oprogramowania i zarządzania projektami.

Mamy do zaoferowania wiele interesujących ofert pracy w 13 biurach w Polsce Realizujemy ciekawe i ambitne projekty informatyczne dla przedsiębiorstw oraz instytucji administracji samorządowej. Oferujemy pracę w  dynamicznie rozwijającej się organizacji, mamy do zaoferowania wiele różnorodnych stanowisk pracy. Poszukujemy analityków, projektantów, programistów, testerów i wdrożeniowców, a także handlowców, szkoleniowców i wielu innych specjalistów.