Najnowsze oferty pracy

  • Senior Java Fullstack Developer

    WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    starszy specjalista (senior)  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Job Description: This position is ideal for a software engineer who is passionate about solving challenging business problems and building applications that provide an excellent user experience. You will be one of the member of the Risk and Identity development team focusing on design and build of...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Programista

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1350 dni temu
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: Extranet 3.0/12/2020

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych, Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu
Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie tworzymy Zespół na potrzeby realizacji projektu Extranet 3.0

i poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za cały cykl życia aplikacji - od tworzenia rozwiązań do jej utrzymania produkcyjnego,
  • analiza wymagań funkcjonalnych, technicznych oraz integracyjnych,
  • przygotowywanie projektów technicznych rozwiązań,
  • odpowiedzialność za dokumentację techniczną wymaganą w projekcie,
  • odpowiedzialność za jakość aplikacji w tym testy jednostkowe i integracyjne oraz wsparcie procesu testerów manualnych,
  • praca w ramach zespołu Scrum.
Poszukiwane kompetencje:
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności programowania w języku PHP,
  • praktyczna znajomość Laravel, Lumen, REST API, standardu JSON, XML,
  • doświadczenie w korzystaniu z baz SQL,
  • znajomość framework’ów front-endowych (Angular, Vue),
  • doświadczenie w pracy z technologiami takimi jak HTML, CSS, JavaScript,
  • dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość dobrych praktyk programistycznych,
  • znajomość dużych systemów portalowych,
  • znajomość platformy JIRA i rozwiązań NoSql.
  • praktyczna znajomość narzędzi obsługi logów (np. Graylog).
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas trwania projektu - do czerwca 2022,
  • współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy,
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa,
  • możliwość skorzystania z pakietu pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • dodatkowe dni wolne w roku,
  • biuro zlokalizowane w centrum Poznania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito sp. z o.o., ul. Pastelowa 16, 60-198 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Poznaj

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Uniwersytetów WSB Merito i Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW.

Siłą Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o. są ludzie, ich talenty i ambicje.