Najnowsze oferty pracy

  • Analityk Kredytowy

    Bank Spółdzielczy w Karczewie   Karczew    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Analiza zdolności kredytowej klienta indywidualnego, instytucjonalnego i JST, w tym: analiza formalno-prawna wnioskodawcy, analiza ekonomiczno-finansowa, analiza transakcji oraz analiza zabezpieczeń; Dokonywanie inspekcji u klientów w fazie przygotowania decyzji kredytowej oraz współudział w...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. bankowości korporacyjnej

mBank S.A.
Koszalin
praca stacjonarna
1989 dni temu

Miejsce pracy: Koszalin

Nr Ref.: IPR/092/0918

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu analityków kredytowych w Oddziale Korporacyjnym, zapewniające zwiększenie efektywności realizowanych przez nich zadań
  • przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji
  • dbanie o sprawny przepływ dokumentacji
  • weryfikacja i rejestracja dokumentacji dotyczącej klientów korporacyjnych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego bądź w trakcie studiów (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, bankowość, finanse)
  • dobrze rozwiniętych zdolności analitycznych popartych pierwszymi doświadczeniami w postaci praktyk lub staży (najchętniej z obszaru finansów)
  • swobodnej obsługi urządzeń biurowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • szybkości w działaniu, wysokiej koncentracji, dokładności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Otwartość na zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo (minimum rok)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (minimum rok)
  • intensywny program wdrożeniowy oraz pakiet szkoleń
  • możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • możliwość rozwoju umiejętności analitycznych
  • przyjazne środowisko pracy w atmosferze poszanowania idei work-life balance
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szeroki program rabatowy)

Administrator danych: mBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18, dalej nazywany „Bankiem”(dane rejestrowe: Nr KRS 0000025237, wpis do Rejestru Przedsiębiorców Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, NIP: 526-021-50-88,
według stanu na dzień 01.01.2018 r. kapitał zakładowy mBanku S.A. (w całości wpłacony) wynosi 169.248.488 złotych jest administratorem Pani/Pana danych osobowych i będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe podane w aplikacji i kwestionariuszu aplikacyjnym dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Informujemy, że podanie danych osobowych w aplikacji i kwestionariuszu aplikacyjnym, którego zakres wynika z przepisów Kodeksu pracy oraz przepisów szczególnych związanych z zatrudnieniem, jest dobrowolne, choć niezbędne i jako takie jest warunkiem udziału w procesie rekrutacji, a odmowa podania danych uniemożliwia dalszy udział w procesie rekrutacji. W przypadku podania przez Panią/Pana szerszego zakresu informacji niż wynikający z kwestionariusza aplikacyjnego, Bank będzie przetwarzał takie informacje tylko jeśli wyrazi Pani/Pan dodatkową zgodę na przetwarzanie takich danych osobowych. W takim przypadku, ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą skrzynki pocztowej: RODOdlapracowników@mbank.pl dostępnej ze strony www.mbank/kariera/rodo (dotyczy kandydatów do pracy, byłych pracowników i współpracowników). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny dla celów procesu rekrutacyjnego oraz jego badania, po upływie którego dane zostaną trwale usunięte, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, w takim wypadku Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 3 lat.

Bank w celu związanym z prowadzeniem rekrutacji może przekazać Pani/Pana dane osobowe następującym podmiotom: placówkom partnerskim mBank SA (link), spółkom z Grupy mBank: mLeasing SA, mFactoring SA, mBank Hipoteczny SA, mCorporate Finance, mFinanse SA, Falest Investments SA. oraz pracownikom firm outsourcingowym Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o.o. i Randstad Services APO Sp. Z o.o. S.K. i partnerowi przeprowadzającemu badanie procesu rekrutacyjnego - Great Digital Magdalena Pawlak-Dobrzańska.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych i ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia dostarczonych przez Pana/Panią danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych osobowych. W celu realizacji powyższych uprawnień, należy skontaktować się z Inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem: Inspektorochronydanychosobowych@mbank.pl.