Młodszy specjalista ds. rozliczeń i fakturowania

SIXT Rent a Car

Warszawa

24 dni temu

Sixt jest międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości usług mobilnych. Jest liderem w wynajmie samochodów i jedną z większych, niezależną od producentów, firmą oferującą pełne usługi leasingowe.

Eurorent Sp. z o.o., franczyzobiorca Sixt rent a car w Polsce zatrudni
pracownika na stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawienia dokumentów sprzedaży,terminowe wystawianie dokumentów sprzedaży krajowych i zagranicznych (faktur, not obciążeniowych, faktur korygujących) zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • przesyłanie faktur do klientów pocztą elektroniczną oraz pocztą tradycyjną
  • archiwizacja wystawianych dokumentów
  • ścisła współpraca z działem księgowości i innymi działami w firmie
  • wykonywanie zadań organizacyjno-administracyjnych
  • sporządzanie raportów w zakresie wykonywanej pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie min średnie (w zakresie finanse, rachunkowość lub ekonomia)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Znajomość podstaw rachunkowości oraz branży motoryzacyjnej
  • Doskonała organizacji pracy własnej, systematyczność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia
Oferujemy:
  • Pracę na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy w dynamicznie i prężnie rozwijającej się firmie
  • Dostęp do szkoleń oraz atrakcyjny pakiet socjalny
  • Owocowe środy
  • Wynajem samochodów na stawkach pracowniczych w Polsce i zagranicą
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o umieszczenie na CV odpowiedniej klauzuli zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko (Wpisać Stanowisko pracy) przez Eurorent Sp. z o.o.
lub
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Eurorent Sp. z o.o.
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Eurorent Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-977) przy ul. Arabskiej 9 (tel: 22 5111 550, biuro@sixt.pl). Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Eurorent sp. z o. o. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na oferowane ogłoszeniem stanowisko na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a - Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych (e-mail: IOD@sixt.pl; adres do korespondencji: ul. Arabska 9, 03-977 Warszawa). Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas bieżącego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody - również przez czas trwania przyszłych rekrutacji. Pana/Pani dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych w zakresie określonym przez art. 221 § 1 Kodeksu Pracy (a w tym m.in.: imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Poznaj

Eurorent Sp. z o.o.

Sixt AG, jest międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości usług mobilnych. Firma powstała w 1912 roku. Obecnie posiada ponad 4000 punktów usługowych w około 100 krajach. Sixt jest liderem na niemieckim i austriackim rynku, specjalizującym się w wynajmie samochodów i jedną z większych, niezależną od producentów, firmą oferującą pełne usługi leasingowe.

Firma Sixt działa w Polsce od 2000 roku. Operatorem licencji SIXT na Polskę jest firma EuroRent Sp. z o.o.. Dzięki stałej współpracy z centralą Sixt i jej oddziałami na całym świecie, polski oddział jest w stanie dostarczyć klientom pełną, kompleksową usługę, zarówno w zakresie wynajmu krótko-, jak i długoterminowego. W ofercie dostępne są samochody od ekonomicznych do klasy premium; osobowe i dostawcze.

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości