Swipe left or right
to go to next or previous job

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

B.P.O. Poland

Warszawa

2 days ago

B.P.O. Poland świadczy usługi outsourcingowe w zakresie rozwiązań IT, korespondencji masowej, telefonicznej obsługi klientów, analiz biznesowych, marketingu, reklamy, a także specjalistycznych usług finansowych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Obsługa mailowa (90%) i telefoniczna (10%) klientów w języku polskim i w języku angielskim
  • Rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych klientów i dział sprzedaży
  • Weryfikacja baz danych i obsługa systemów wewnętrznych
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, działach wsparcia sprzedaży, back office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 i chęć używania go w codziennej pracy
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Dostępność 8h dziennie w godzinach 08:00-18:00 od poniedziałku do piątku
W zamian oferujemy:
  • Możliwości rozwoju i codziennego kontaktu z językami obcymi
  • Zgrany, wspierający się zespół i pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczność godzin- możliwość pracy w home office w szczególnych przypadkach
  • Dogodny dojazd- biuro zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy
  • Dofinansowanie do karty Multisport i pakietu medycznego już od pierwszego miesiąca współpracy
Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez B.P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej zgody: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

Explore

B.P.O. Poland provides outsourcing services in the field of IT solutions, mass mailing, telephone customer service, business analysis, marketing, advertising as well as specialist financial services

Get to know the position: Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży to osoba, która odpowiada za wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i posprzedaży produktów lub usług firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności, wdrażanie standardów merchandisingowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania, przygotowywanie analiz marketingowych ...
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Job Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

You are applying for the position of

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (631)
Wałbrzych (42)
Legnica (82)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (177)
Toruń (108)
Lubelskie:
Lublin (187)
Chełm (24)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (770)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (27)
Mazowieckie:
Warszawa (1729)
Radom (122)
Płock (44)
Opolskie:
Opole (202)
Nysa (54)