Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Młodszy specjalista konstruktor elektryk (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Nowy Sącz, Kraków

681 days ago

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Nowy Sącz, Kraków
Nr ref.: TRE/NOW/0417
Obowiązki:
  • tworzenie dokumentacji elektrycznej pojazdów - schematy ideowe i montażowe,
  • weryfikacja oraz nadzór nad wdrażaniem wykonanej dokumentacji do produkcji,
  • uczestniczenie w cyklu produkcyjnym oraz bieżąca weryfikacja wykonanych prac,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej firm zewnętrznych,
  • analiza wymagań dotyczących projektów,
  • optymalizacja rozwiązań projektowych,
  • tworzenie instrukcji montażowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - elektrotechnika,
  • solidna wiedza z obszaru elektryki,
  • bardzo dobra znajomość AutoCad,
  • mile widziana znajomość oprogramowania SEE Electrical/WS-CAD,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej elektrycznej,
  • uprawnienia SEP E,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • kreatywność, samodzielność, sumienność,
  • komunikatywność oraz zorientowanie na pracę w grupie,
  • zdolność do pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace (wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa),
  • atrakcyjne wynagrodzenie i benefity (dofinansowanie karty Multisport, kursy językowe na terenie firmy, "wczasy pod gruszą"),
  • miejsce pracy: Nowy Sącz.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Get to know the position: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Job Konstruktor

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (55)
Legnica (130)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (239)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (275)
Chełm (59)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (879)
Tarnów (73)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2256)
Radom (178)
Płock (86)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (71)