Swipe left or right
to go to next or previous job

Młodszy Specjalista w Sekcji Pomiarów

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Warszawa

784 days ago

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów pasażerskich oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: TTWO/03/16

Główne zadania:

  • Wykonywanie specjalistycznych pomiarów w ramach obsługi samolotów, części i komponentów lotniczych,
  • Opracowywanie wyników badań i pomiarów oraz sporządzanie orzeczeń technicznych (w języku angielskim),
  • Wykonywanie obsługi metrologicznej wyposażenia pomiarowego oraz prac związanych z zewnętrzną obsługą wyposażenia pomiarowo-badawczego.

Wymagania:

  • Wykształcenie preferowane wyższe techniczne (specjalność metrologia, minimum średnie techniczne o specjalności metrologia).
  • Średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Umiejętność analitycznego myślenia i raportowania wyników badań i pomiarów w języku polskim i angielskim,
  • Umiejętności manualne,
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word),
  • Dodatkowym atutem będzie: udokumentowana praca zawodowa w laboratorium pomiarowym, wzorcującym lub innej firmie przy realizacji zadań pomiarowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od osiąganych wyników,
  • Pakiet socjalny.
Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 ze zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania”

Get to know the position: Metrolog

Metrolog, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się opracowywaniem metod pomiarów i urządzeń służących do ich wykonywania w zakresie jednostek fizycznych – masy, długości, ciśnienia, przyspieszenia, prędkości, kątów, etc. Wykonywane przez metrologa pomiary są szczegółowo dokumentowane, z uwzględnieniem jednostki pomiarów, sposobu ich rejestrowania, czy aparatury wykorzystywanej do ich pozyskiwania. ...
Metrolog Job Metrolog

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (677)
Wałbrzych (42)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (98)
Lubelskie:
Lublin (102)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (793)
Tarnów (34)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1741)
Radom (70)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (18)