Monter Elektryk

Serwis Personalny

Gdynia

8 dni temu

erwis Personalny Polska Sp. z o. o. (KRAZ 14765) to przede wszystkim RZETELNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE. 
Od lat tworzą firmę wyjątkowe kobiety, które dzięki swoim pomysłom, zaangażowaniu i profesjonalnej pracy kształtują ciągle wizerunek firmy. Spróbuj z Nami współpracy, aby się o tym przekonać!

 

Dla naszego klienta z branży zajmującej się hydrauliką i montażem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter Elektryk
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: KL/GDY/MONTER
Co będzie należało do twoich obowiązków?:
  • kablowanie węzłów cieplnych – wykonanie połączeń pomiędzy  rozdzielnią elektryczna a urządzeniami węzła
  • montaż rozdzielni elektrycznych węzła cieplnego
Oczekujemy:
  • uprawnienia SEP do 1 kV (wymóg konieczny)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
W zamian oferujemy:
  • pracę od 6:00-14:00 na jedną zmianę!
  • stawka od 17 zł netto, negocjowalna dla osób z dużym doświadczeniem 
  • możliwe płatne nadgodzinny
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie przez agencję, przez pierwsze 6 miesięcy, a potem już bezpośrednio u pracodawcy

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji.

 

 Aplikuj teraz 

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych przez Serwis Personalny procesów rekrutacyjnych.”

Poznaj

Serwis Personalny

Poznaj stanowisko: Monter 
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter