Swipe left or right
to go to next or previous job

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

PMICombera sp. z o.o.

Brzeg, Głubczyce, Kluczbork, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Namysłów, Nysa, Opole, Prudnik, Strzelce Opolskie i okolice

23 days ago

Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Advantage Smollankorzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

W związku z dużym projektem realizowanym dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzeg, Głubczyce, Kluczbork, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Namysłów, Nysa, Opole, Prudnik, Strzelce Opolskie i okolice
Zakres obowiązków:
  • Montaż instalacji fotowoltaicznych
  • Podłączenie do instalacji elektrycznej
  • Reprezentacja firmy na rynku
  • Planowanie i raportowanie pracy
Wymagania / Oczekiwania:
  • Umiejętności techniczne
  • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy mobilnej
  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne
  • Prawo jazdy kat. B i uprawnienia 1kV mile widziane
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Motywujący system premiowy
  • Dodatkowe wynagrodzenie dla lidera zespołu
  • Samochód techniczny dla 3 – osobowych grup monterów
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Możliwość zdobycia wiedzy technicznej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Get to know the position: Monter Instalacji Elektrycznych

Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych to osoba, która montuje, instaluje i dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji elektrycznej oraz ustala przyczynę uszkodzeń, i wykonuje naprawę urządzeń elektrycznych. Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych musi posiadać minimum wykształcenie zawodowe elektryczne lub technikum elektryczne, albo mieć uprawnienia zdobyte w ...
Monter Instalacji Elektrycznych Job Monter Instalacji Elektrycznych

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (745)
Wałbrzych (52)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (228)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (918)
Tarnów (66)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2332)
Radom (166)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (77)