Najnowsze oferty pracy

  • Cieśla Szalunkowy

    ALP BAU   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Miejsce pracy: Niemcy
Zobacz więcej ofert pracy

Monter rusztowań

XERVON Polska Sp.z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
1337 dni temu

XERVON Polska Spółka z o.o. istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych w branży rusztowaniowej od 1996 roku.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:
  • praca przy montażu i demontażu rusztowań na terenie Niemiec.
Wymagania:
  • kurs montera rusztowań IMBiGS (zaświadczenie z kursu i/lub książeczka montażysty)
  • posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie montażu i demontażu rusztowań

Oferujemy dodatki za:

  • doświadczenie i zdolność samodzielnego prowadzenia brygady
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie, dojazdy i wyposażenie pracownicze
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Polsce i oddelegowanie do Niemiec