Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia
MURARZ / CIEŚLA / ZBROJARZ

AGENCJA USŁUG I HANDLU POLTROP Sp. z o.o.
Belgia, Francja/Belgia
praca stacjonarna
4770 dni temu

W związku z realizacją kontraktów na terenie Belgii i Francji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja/Belgia

Zadania:
  • Budowa apartamentów, budynków mieszkalnych, szkół, szpitali
  • Praca na akord
  • Praca w brygadach 5-cio osobowych
Wymagania:
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w budowie od podstaw, w robotach ciesielskich i zbrojeniowych oraz bardzo dobra znajomość układania klinkieru pod sznurek
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Co najmniej miesięczna ciągłość ubezpieczenia społecznego ( ZUS, KRUS)
  • Odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, umiejętność pracy w zespole i przystosowania się do nowych warunków pracy, brak nałogów
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie i transport
  • Zarobki 1400 – 1600 €  miesięcznie – wysokość uzależniona od przerobu w brygadach
  • Praca 5 dni w tygodniu – weekendy wolne
  • Pierwsza umowa na okres próbny (2 miesiące), kolejna na około 8 miesięcy – możliwość otrzymania stałej pracy
  • Ubrania robocze, narzędzia oraz zaliczki
  • Zjazdy 4 razy w roku na koszt firmy