Zobacz więcej ofert pracy

Murarz

MLS - Personaldienstleistung GmbH
pomorskie
praca stacjonarna
2160 dni temu

MLS – Firma rodzinna z wizją.

Firma MLS została założona 20 lat temu jako jednoosobowa działalność, w rodzinnym domu w Kalsdorf.

Rozwinęliśmy się do największej spółki w Styrii zatrudniamy  ponad 1000 aktywnych osób.

Dla pracowników oznacza to pracę z firmą, która ceni wartości takie jak zaufanie, otwartość i uczciwość.

Po stronie klienta MLS oznacza niezawodność, kompetencje i wyjątkową zdolność kredytową.

Wszystkie życzenia klientów są szybko i profesjonalnie realizowane przez przeszkolonych kierowników.

Murarz

Miejsce pracy: Tirol/Vorarlberg

Zakres obowiązków:
  • prace murarskie
Wymagania:
  • doświadczenie
  • dyspozycyjność do wyjazdu na dłuższy okres czasu
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji
  • mile widziane zorganizowane brygady
Oferujemy:
  • praca na warunkach austriackich
  • 13,84€ / za godzinę od 01. Maja 2018  - 14,20 €/za godzinę
  • 13 i 14 pensja
  • diety: 26,40€
  • możliwość nadgodzin
  • 25 dni płatnego Urlopu BUAK
  • zakwaterowanie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • możliwość stałej współpracy
  • opieka polskiego koordynatora