Swipe left or right
to go to next or previous job

Narzędziowiec (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Tychy

795 days ago

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Nr ref.: NARZ/TY/0316
Obowiązki:
  • przeprowadzanie diagnostyki i analizy a następnie naprawa narzędzi,
  • konserwacja i właściwe przechowywanie narzędzi,
  • wykonywanie kontroli prewencyjnych narzędzi,
  • prawidłowe przygotowanie narzędzi do procesu produkcji.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne lub średnie techniczne,
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana znajomość obróbki mechanicznej i skrawania,
  • znajomość budowy narzędzi (m.in. wykrojniki i formy).
Oferujemy:
  • pracę w firmie z bardzo dobrą narzędziownią,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • dodatki za pracę na 2 zmianę,
  • premie półroczne, frekwencyjne.

Get to know the position: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Job Elektromechanik

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (665)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (779)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1738)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)