Swipe left or right
to go to next or previous job

Nastawiacz Wtryskarek

Gerdes MC Sp. z.o.o.

Poznań

8 days ago

Jesteśmy jedną z przodujących firm z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych z oddziałem w Poznaniu. Poprzez wysoką jakość naszych produktów zapewniliśmy sobie dobrą pozycję na rynku.

Obecnie w związku z dalszym intensywnym rozwojem naszej firmy
poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • przezbrojenia wtryskarek
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • ustawianie parametrów maszyn wtryskowych
  • sprawdzanie jakości wyrobów
  • dbanie o stan techniczny urządzeń
  • naprawa usterek, przeglądy oraz rozruch maszyn
Wymagania:
  • umiejętność zmian form wtryskowych
  • mile widziana umiejętność ustawiania manipulatorów na wtryskarkach
  • doświadczenie na danym stanowisku
  • znajomość procesu wtrysku
  • znajomość branży tworzyw sztucznych
  • znajomość obsługi maszyn wtryskowych
  • otwartość na nowe technologie
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • solidność
  • uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • pakiet medyczny
  • karta Multisport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Inne informacje:

Prosimy o zamieszczenie na dokumencie CV oświadczenia w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora (Gerdes MC sp. z o.o.), zgodnie z Art. 6 ust.1 Lit. A Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę GERDES MC sp. z o.o. 61-021 Poznań, ul. Nieszawska 15a w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego".

Prosimy o zapoznanie się z zasadami przetwarzania Państwa danych osobowych w spółce Gerdes MC sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest spółka Gerdes MC sp. z o.o. 61-021 Poznań, ul. Nieszawska 15a, jako pracodawca.
2. Inspektorem danych osobowych jest Pani Hanna Rubaszewską. Inspektor nie prowadzi rekrutacji, kontakt z nim dotyczyć może tylko i wyłącznie ochrony danych osobowych. Inspektor nie udziela informacji na temat prowadzonych rekrutacji.
3. Dane osobowe (oraz dane do kontaktu – o ile zostaną podane) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody (art. 6 ust.1 lit. A RODO).
4. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, co skutkować będzie usunięciem Pani/Pana danych z naszej bazy kandydatów do pracy.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko (tj. nie dłużej niż do 19.01.2019r.) lub do wycofania przez Panią/Pana zgody.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza uprawnionymi na podstawie przepisów obowiązującego prawa.
7. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji.
8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Stawki 2.Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez spółkę Gerdes MC sp. z o.o.
9. Jednocześnie informujemy, że w procesie rekrutacji nie są podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany i nie jest stosowane profilowanie.
10. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państw Trzecich, ani Organizacji Międzynarodowych.

Explore

Jesteśmy jedną z przodujących firm z branży tworzyw sztucznych z oddziałem w Poznaniu/Polska i Extertalu/Niemcy. Poprzez wysoką jakość naszych produktów zapewniliśmy sobie dobrą pozycję na rynku.

Get to know the position: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Job Operator Maszyn

You are applying for the position of

Attach files to the application

- Required fields

The data administrator is Gerdes MC Sp. z.o.o..

The personal data of the Candidate are processed by the Service Provider in order to transfer them to the Employer. Until the submission of data to the Employer Praca.pl Sp. z o.o. is the Administrator of his or her personal data..

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (815)
Wałbrzych (67)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (941)
Tarnów (63)
Nowy Sącz (62)
Mazowieckie:
Warszawa (2241)
Radom (169)
Płock (99)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (87)